Krak.tv

Krak.tv » aktualności
Prześlij video

Aktualności

Studenci pobiegną w Biegu UEK 2011

Studenci - 12.05.2011 - 12:14

Na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz na pobliskich krakowskich ulicach, odbędzie się Bieg UEK 2011. To druga edycja projektu, który w zeszłym roku odniósł ogromny sukces: ponad 500 zgłoszonych uczestników, duże zainteresowanie ze strony profesjonalnych biegaczy.

 

filmowanie w Full HD w Krakowie i całej Małopolsce

 

Organizowany przez środowisko studenckie Bieg UEK 2011 wystartuje 15 maja w samo południe. Wydarzenie skierowane jest do całej społeczności akademickiej Krakowa oraz innych ośrodków akademickich, a także do wszystkich amatorów spędzania wolnego czasu na powietrzu. W tym roku Uniwersytet Ekonomiczny wychodzi także naprzeciwmaturzystom - przyszłym studentom - tworząc dla nich osobną kategorię w zawodach. 

 

Głównym organizatorem Biegu jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, a jego pomysłodawcą oraz głównym koordynatorem - Parlament Studencki UEK. Ponadto w pracach organizacyjnych uczestniczą: Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK, Erasmus Student Network UEK, Akademicki Związek Sportowy UEK, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UEK, Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK oraz Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej.

 

Zapisy na Bieg UEK 2011 prowadzone są poprzez formularz on-line dostępne na stronie http://psuek.pl/bieg/ i potrwają do piątku, 13.05.2011 do godziny 23.00. Zapisywać można się również w biurze Parlamentu Studenckiego UEK, ul. Rakowicka 27, Pawilon Sportowo-Dydaktyczny, p. 227. Opłata za udział w biegu wynosi 30 złotych. Uczestnicy Biegu będą rywalizować w następujących klasyfikacjach: Generalnej (kobiety i mężczyźni), Studentów ( kobiety i mężczyźni), Absolwentów UEK (kobiety i mężczyźni), Maturzystów (kobiety i mężczyźni). 

Kraków Sport Studenci Kultura