Krak.tv

Krak.tv » aktualności
Prześlij video

Aktualności

Stadion Wisły na fetę większy!

Sport - 28.05.2011 - 10:49

Dziś rano zakończyły się odbiory techniczne trybuny północnej stadionu przy Reymonta 22. W związku z tym pojawiła się możliwość, żeby już w niedzielę zasiedli na niej kibice Białej Gwiazdy! Już od dziś od 12:00 będzie można kupić bilety na sektor C (trybuna z białą gwiazdą) w Strefie Kibica!

 

Do sprzedaży trafia 5700 biletów na trybunę północną. Wejściówki kosztują 25 zł, natomiast bilety zniżkowe 19 zł. Przypominamy, że bilety ulgowe przysługują kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się oraz studentom do 26. roku życia. Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie biletu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.

Bilety będzie można kupić w Strefie Kibica w sobotę od godziny 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 10:00 do zakończenia pierwszej połowy spotkania.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na mecz, żeby uniknąć kolejek. Jednocześnie informujemy, że parking od strony trybuny północnej jest nieczynny, lepiej jest więc skorzystać z komunikacji miejskiej.
 
Na ostatnim meczu w tym sezonie, w trakcie którego Wisła świętować będzie zdobycie Mistrzostwa Polski miał być komplet. Niech i po otwarciu trzeciej trybuny to spotkanie obejrzy pełny stadion!

 

źródło: wisla.krakow.pl

Kraków Sport Studenci Kultura