Krak.tv

Krak.tv » aktualności
Prześlij video

Aktualności

W Krakowie znowu kręcą BOLLYWOOD

Kraków - 20.07.2011 - 13:22

Zdjęcia do kolejnego (po realizowanej w zeszłym roku superprodukcji Aazaan) bollywoodzkiego filmu zatytułowanego Yeh Hai Jo Mohabbat rozpoczęły się dziś (19 lipca) w Krakowie. Przez sześć dni (do niedzieli 24 lipca) ekipa filmowców z Indii, przy wsparciu pracowników Krakowskiej Komisji Filmowej, będzie realizowała zdjęcia w obrębie Starego Miasta.

 

profesjonalne wideofilmowanie Full HD w Krakowie

 

Zdjęcia będą kręcone m.in. na Rynku Głównym, na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego, na Plantach przy Teatrze im. Juliusza Słowackiego oraz na Bulwarach Wiślanych. Później plan filmowy zostanie przeniesiony do Zakopanego.
Yeh Hai Jo Mohabbat to film romantyczny inspirowany historią Romea i Julii, ale osadzony w czasach współczesnych. W rolach głównych wystąpią młodzi aktorzy Aditya Samanta i Nazia Hussain. Film opowiada o młodej parze z Indii, która poznaje się podczas studiów w Europie. Gdy zakochują się w sobie okazuje się, że ich rodziny są wrogami, a po powrocie do Indii muszą stawić czoła wszystkim przeciwnościom, wynikającymi z postaw swoich rodzin.
Krakowska Komisja Filmowa działa w strukturach Krakowskiego Biura Festiwalowego. Wspiera realizacje produkcji filmowych: pomaga m.in. przy uzyskiwaniu wszelkich wymaganych zezwoleń, a także dostępie do lokacji publicznych na terenie całego regionu. Koordynuje kontakty producentów z urzędami, policją, strażą miejską, strażą pożarną oraz pogotowiem ratunkowym.

Kraków Sport Studenci Kultura