Krak.tv » aktualności
Prześlij video

Aktualności: Sport

• Boukhari i Branco żegnają się z Wisłą 26.05.2011 - 18:20 - Sport

Nourdin Boukhari i Serge Branco nie zagrają w przyszłym sezonie w Wiśle Kraków. Obaj zawodnicy po zakończeniu obecnego sezonu odejdą z klubu - poinformował trener Białej Gwiazdy Robert Maaskant.

• Cracovia bliżej utrzymania po wygranej z Jagiellonią 26.05.2011 - 18:17 - Sport

Piłkarze Cracovii pokazali wszystkim jak powinno się walczyć o utrzymanie! Podopieczni trenera Jurija Szatałlowa od pierwszych minut wykazywali niezwykłą determinacją, którą charakteryzowali się przez całe spotkanie z Jagiellonią Białystok. W efekcie strzelili aż trzy bramki i wygrali 3:0! Jednym z bohaterów Pasów był bez wątpienia nowy reprezentant Polski, Mateusz Klich, który zdobył jednego gola i zaliczył asysty przy trafieniach Alexandra Suvorova oraz Andraža Struny. Cracovia, wobec porażek Arki Gdynia i Polonii Bytom, opuściła strefę spadkową i jeżeli wygra w niedzielę z GKS-em Bełchatów zapewni sobie utrzymanie w Ekstraklasie!

• Milka Bjelica i Petra Ujhelyi w Wiśle Can-Pack Kraków 25.05.2011 - 12:43 - Sport

23 maja - Reprezentantka Czarnogóry Milka Bjelica i Węgierka Petra Ujhelyi wzmaniają Wisłę Can-Pack Kraków! Z przyczyn niezależnych od klubu została natomiast rozwiązana umowa z Yeleną Leuchanką.

• Wisła pokonana w Warszawie przez Legię 21.05.2011 - 23:55 - Sport

Biała Gwiazda z Warszawy wyjeżdża bez punktów. Krakowianie ulegli Legii 0:2, przez czterdzieści pięć minut grając bez jednego zawodnika, czerwona kartką bowiem ukarany został Sergei Pareiko.

• Młoda Cracovia wygrywa w derbach 16.05.2011 - 21:45 - Sport

Piłkarze Młodej Cracovii stanęli dziś na wysokości zadania i w efekcie wygrali Młodzieżowe Derby Krakowa z Wisłą! Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej podopieczni trenera Władysława Łacha wykazali się niezłą skutecznością i zdobyli aż trzy bramki, jednocześnie zachowując czyste konto!

• Patryk Małecki tłumaczy się i przeprasza 16.05.2011 - 21:42 - Sport

Po południu odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z Patrykiem Małeckim. Zawodnik złożył wyjaśnienia w sprawie zajścia z niedzielnego meczu Ekstraklasy - czytamy na oficjalnej stronie Wisły Kraków.

• Skandal! Małecki obraża rasistowską "wiązanką" 16.05.2011 - 18:02 - Sport

W czasie wczorajszych derbów Krakowa doszło do skandalicznego zachowania na murawie. Patryk Małecki z Wisły Kraków, w mocnej wymianie zdań z Saidim Ntibazonkizą z Cracovii obraził go "wiązanką" rasistowskich przekleństw! Skandaliczne zachowanie tego zawodnika nie po raz pierwszy jest przedmiotem ogólnopolskiej krytyki.

• Wisła lepsza od Cracovii w 183. Derbach Krakowa 16.05.2011 - 17:54 - Sport

183. Wielkie Derby Krakowa nie były porywającym widowiskiem, a o ich rozstrzygnięciu zadecydowała jedna bramka - w siedemnastej minucie Maor Melikson pokonał głową Wojciecha Kaczmarka. Tym zwycięstwem Biała Gwiazda zapewniła sobie tytuł Mistrza Polski. Cracovia nadal goni Polonię Bytom, do której brakuje jej jedynie punktu.

• KS Korona przebudowana za 3,5 mln zł 13.05.2011 - 14:44 - Sport

W czwartek, 12 maja, otwarto wyremontowane pomieszczenia Klubu Sportowego Korona. To kolejny etap modernizacji obiektów tego klubu, prowadzonej przez Miasto od kilku lat. W uroczystości wziął udział Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. „Kończymy jedną z ważniejszych krakowskich inwestycji sportowych - przedsięwzięcie warte 3,5 miliona zł - potrzebne dla trenującej w Koronie uzdolnionej młodzieży. KS Korona jest jednym z najstarszych i najbardziej zasłużonych krakowskich klubów, osiągającym liczne sukcesy sportowe i organizacyjne" - mówił Prezydent Majchrowski.

• Wisła ograła Lecha na własnym stadionie 12.05.2011 - 12:11 - Sport

W pojedynku holendersko-hiszpańskim górą był trener Robert Maaskant. Jego podopieczni wygrali z prowadzoną przez Jose Mari Bakero drużyną Lecha 1:0, która straciła jakiekolwiek szanse na wywalczenie w tym sezonie tytułu Mistrza Polski.