Krak.tv

Krak.tv » aktualności
Prześlij video

Aktualności: Studenci

 • Harmonogram ESNaliów 2011 w Krakowie 28.04.2011 - 16:01 - Studenci

  ESNalia to nowy, stale rozwijający się projekt, który stworzony w całości przez członków organizacji ESN ma ambicje stać się stałym punktem krakowskiego kalendarza imprez, a tym samym ubarwić harmonogram kulturalny miasta. Festiwal jest również imprezą partnerską Juwenaliów Krakowskich 2011.

 • Polscy Nobliści na XI Festiwalu Nauki w Krakowie 28.04.2011 - 15:20 - Studenci

  Już za dwa tygodnie, tj. od 11 do 14 maja 2011 r. rozpocznie się Festiwal Nauki w Krakowie. W tym roku głównym organizatorem jest Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla zwiedzających. W ramach Festiwalu odbywać się będą liczne wystawy, panele dyskusyjne, spotkania i wycieczki. Tegoroczne hasło przewodnie to „Materia- Człowiek- Kultura", które nawiązuje do dwojga znamienitych noblistów - Marii Skłodowskiej - Curie oraz Czesława Miłosza.

   

 • W piątek rusza studencki festiwal KRAKOW GAME FUSION! 14.04.2011 - 11:06 - Studenci

  Już w najbliższy piątek (15.04.), na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie rozpocznie się trzydniowy Ogólnopolski Festiwal Gier i Fantastyki Krakow Game Fusion 2011. Jest to pomysł i odpowiedź Niezależnego Zrzeszenia Studentów UEK na rosnące zapotrzebowanie wśród tego typu wydarzeń. Na uwagę zasługuje fakt, że to pierwszy od 3 lat, odbywający się w Małopolsce tak duży konwent, skupiający miłośników fantastyki. To świetna okazja do bezpośredniego spotkania dla miłośników gier planszowych, karcianych i bitewnych oraz fanów gier elektronicznych. Uczestnicy będą mogli spotkać się i porozmawiać m.in.: z Andrzejem Pilipiukiem i Andrzejem Ziemiańskim.

 • Dni Kariery na UEK już 31 marca 24.03.2011 - 01:01 - Studenci

  31 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym (Pawilon Dydaktyczno -Sportowy) odbędą się targi pracy, praktyk i staży - Dni Kariery 2011. Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska ponad 60 firm, a także nauczyć się jak
  napisać profesjonalne cv. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski objął imprezę honorowym patronatem.

 • Dzień Dawcy Szpiku – Studenci w Walce Przeciw Białaczce 08.03.2011 - 00:25 - Studenci

  10 marca Fundacja DKMS Polska organizuje „Dzień Dawcy Szpiku - Studenci w Walce Przeciw Białaczce", którego celem jest propagowanie idei dawstwa szpiku oraz rejestracja potencjalnych dawców.

 • Przegląd Kapel Studenckich w Krakowie - program 06.03.2011 - 11:32 - Studenci

  Od czwartku 31 maraca do 2 kwietnia br. potrwa w Krakowie Przegląd Kapel Studenckich. Młodzi muzycy już po raz kolejny staną na scenie przed jury, w której skład wchodzą m.in: Michał Figurski, Krzysztof Skiba i Andrzej Smolik. W czasie przeglądu odbędą się też warsztaty, debaty i wystawy. Zobaczcie plac całej imprezy. 

   

 • Darmowa sesja foto 8 marca na Małym Rynku 05.03.2011 - 10:42 - Studenci

  Marzyłaś kiedykolwiek by poczuć się jak gwiazda w blasku fleszy? Przyjdź w Dzień Kobiet na Mały Rynek w Krakowie i weź udział w profesjonalnej sesji fotograficznej zupełnie za darmo! Profesjonalny fotograf i wizażystka czekają na ciebie 8 marca od godz. 13.00 do 16.00.

 • INŻYNIER Z KULTURĄ już po raz czwarty ! Edycja 2011 rusza! 25.02.2011 - 13:14 - Studenci

  Inżynier z Kulturą to innowacyjny projekt skierowany do studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Daje możliwość wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń z zakresu savoir vivre'u. Osoby prowadzące szkolenia to jedni z najlepszych, eksperci firmy BERNDSON, z którą organizatorzy mają przyjemność współpracować. Każdy uczestnik może zasięgnąć informacji o etykiecie w biznesie oraz zdobycia umiejętności wystąpień publicznych. Kto pierwszy przy spotkaniu biznesowym podaje rękę - kobieta czy mężczyzna? Co uczynić gdy przysłowiowo „zjada nas trema" przed wystąpieniem publicznym? Jak wyzbyć się złego nawyku stosowania przerywników w wypowiedzi? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą profesjonalni eksperci na cyklu swoich wykładów. Zapowiada się niesamowite wydarzenie!

 • Absolwent UEK Rafał Ziobro przepłynął Cieśnine Magellana 13.02.2011 - 11:20 - Studenci

  9 lutego 2011 roku krakowski pływak, absolwent UEK - Rafał Ziobro jako pierwszy Polak i jako 9 człowiek na świecie przepłynął wpław Cieśninę Magellana będąc ubranym tylko w zwykły strój kąpielowy (brak skafandra, płetw itp. ułatwień). Z powodu silnych prądów i bardzo niskiej temperatury wody wyzwanie to zaliczane jest najtrudniejszych płynięć na świecie.

   

 • XI Festiwal Nauki w Krakowie "Materia-Człowiek-Kultura” 13.02.2011 - 10:59 - Studenci

  Kolejny już Festiwal Nauki w Krakowie odbywać się będzie od 11 do 14 maja br. w godzinach od 11 do 18. W tym roku głównym organizatorem jest Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Tegorocznym hasłem przewodnim jest „Materia-Człowiek-Kultura".

 • następna strona » « poprzednia strona
Kraków Sport Studenci Kultura