Krak.tv

Krak.tv » Rozrywka
Prześlij video
08.02.2011 - 03:09
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 51240
Opis: Salsa w Krakowie ma coraz więcej zwolenników, czego dowodem było otwarcie nowej siedziby najstarszej szkoły salsy w Krakowie Black and White. Kilka przetańczonych godzin, rozpalone ciała i dużo dobrej zabawy. Tak w skrócie można podsumować to co działo się przy ulicy Batorego 1 w Krakowie. Przy okazji salsowego wydarzenia udało się nam dowiedzieć czegoś więcej o zupełnie nowym tańcu jakim jest Zumba. Zumba w Krakowie gości dopiero od półtora roku, ale już jest bardzo popularnym sposobem na wyrwanie się z fotela i zrzucenie zbędnych kalorii.

Clubbing

 • Wystawa Makiet Kolejowych w Krakowie

  Wystawa Makiet Kolejowych w Krakowie

  06.12.2010

  - Myślę, że każdy człowiek, który interesuje się czymś i ma swoje hobby, to jest człowiekiem bardziej wartościowym, bo się po prostu rozwija – powiedziała Sylwia Radoń z Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych. Tą prawdę w miniony weekend starano się udowodnić w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, gdzie odbyła się kolejna wystawa Makiet Kolejowych. 6 stacji, kilkanaście pociągów i moduły szlakowe tworzące linię kolejową z prawdziwego zdarzenia, mogły zachwycić najbardziej wybrednych amatorów tego hobby. Wystawa Makiet Kolejowych w Krakowie trwała trzy dni.

 • Wystawa prac młodej artystki w klubie

  Wystawa prac młodej artystki w klubie "Lokator"

  26.04.2010

  W krakowskim klubie "Lokator" mogliśmy podziwiać prace młodej i zdolnej pasjonatki sztuki, Eweliny Kaliszczuk, absolwentki... biologii.Podczas jej pierwszej wystawy, wystawy zbiorowej pokazała swoje prace powstałe w ciągu 3 lat.

 • Poprzez kresy czyli o fascynacji Kresami Wschodnimi

  Poprzez kresy czyli o fascynacji Kresami Wschodnimi

  24.03.2010

  Poprzez kresy to cykl prowadzony przez Piotra Korpantego miłośnika Kresów Wschodnich. W Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie można posłuchać ciekawych opowieści i zobaczyć zdjęcia z tych wyjątkowych miejsc.

 • Kung Fu - hobby dla każdego!

  Kung Fu - hobby dla każdego!

  18.03.2010

  Sztuki walki to w Krakowie bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Nie każdy traktuje to jako sport wyczynowy, a właściwie wielu z nich chce się tylko zrelaksować i zadbać o kondycję fizyczną. Rozmowa z Jerzym Mirochą, Asią Romańską i Ewą Dnowską.

 • Powrót do dzieciństwa, czyli wystawa makiet kolejowych w Muzeum Inżynierii Miejskiej

  Powrót do dzieciństwa, czyli wystawa makiet kolejowych w Muzeum Inżynierii Miejskiej

  07.12.2009

  Pociągi pasażerskie, towarowe, expresowe i wiele innych akcesoriów małego maszynisty można było zobaczyć na wystawie makiet kolejowych w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. O wszystkim opowiedział Tomasz Kołodziejski z Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych.

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura