Krak.tv

Krak.tv » Sport
Prześlij video
20.07.2011 - 14:42
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 89715
Opis:
 • Patryk Małecki po meczu Wisła - Skonto Ryga 2:0

  Patryk Małecki po meczu Wisła - Skonto Ryga 2:0

  20.07.2011

 • Doping na meczu Wisła - Skonto Ryga 2:0

  Doping na meczu Wisła - Skonto Ryga 2:0

  20.07.2011

 • Wisła z wizytą u Prezydenta Krakowa

  Wisła z wizytą u Prezydenta Krakowa

  30.05.2011

  Piłkarze Wisły Kraków po zdobyciu tytuły Mistrza Polski rozpoczęli zbieranie trofeów. Zanim pojechali na rozdanie medali do Warszawy odwiedzili krakowski magistrat. Tam czekał na nich prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, z pamiątkowym pucharem za zdobycie Mistrzostwa Polski dla drużyny Białej Gwiazdy. Na spotkanie z Prezydentem przybył też cały sztab trenerski z Robertem Maaskantem na czele i prezes Wisły Kraków Bogdan Basałaj. Wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, a Jacek Majchrowski zapomniał na chwilę o Cracovii i rozmarzył się o kolejnych mistrzach tylko dla Wisły Kraków.

 • Wisła fetuje mistrza - cz. 2 RYNEK

  Wisła fetuje mistrza - cz. 2 RYNEK

  30.05.2011

  Wisła Kraków po raz 13. zakończyła sezon na najwyższym miejscu w tabeli i tym samym wywalczyła sobie tytuł Mistrza Polski. Tuż po ostatnim spotkaniu w tegorocznych rozgrywkach wszyscy ruszyli na Rynek Główny w Krakowie, aby dokończyć świętowania. Na balkonie Sukiennic zawodnicy i cały sztab trenerski odśpiewali z kibicami hymn Białej Gwiazdy. Na płycie Rynku zjawiło się około 15 tys. kibiców Wisły Kraków. Odpalano race, strzelały korki szampanów i śpiewano do utraty gardeł.

 • Wisła fetuje mistrza - cz.1 STADION

  Wisła fetuje mistrza - cz.1 STADION

  29.05.2011

  Wisła Kraków zdobyła tytuł Mistrza Polski. Po zakończonej ostatniej kolejce ekstraklasy, która przypieczętowała mistrzostwo, zawodnicy Białej Gwiazdy świętowali razem z kibicami na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie. Z piłkarzami świętowali również wszyscy pracownicy klubu oraz cały sztab pierwszej drużyny, z trenerem Robertem Maaskantem na czele. Po fecie na stadionie Wisła Kraków pojechała odkrytym autobusem na Rynek Główny, gdzie na zawodników czekało ponad 10 tys. fanów Białej Gwiazdy.

 • Wojciech Kaczmarek i Sławomir Szeliga po meczu Pasów z Widzewem

  Wojciech Kaczmarek i Sławomir Szeliga po meczu Pasów z Widzewem

  22.05.2011

  Bramkarz Cracovii Wojciech Kaczmarek po spotkaniu z Widzewem Łódź, w którym Pasy uległy łodzianom 1:2: - No nie można takich błędów na takim poziomie popełniać. Po raz kolejny indywidualne błędy kosztują utratę bramki. Graliśmy w dziesięciu, musieliśmy się odkryć. Drugi raz sędzia nas oszukuje i przychodzi do szatni nas przepraszać, także coś nie tak - powiedział po meczu Wojciech Kaczmarek.

 • Doping na meczu Cracovia - Widzew Łódź 1:2

  Doping na meczu Cracovia - Widzew Łódź 1:2

  22.05.2011

  9053 kibiców było obecnych na stadionie Cracovii w czasie meczu z Widzewem. Na brak emocji nie mogli narzekać, ponieważ dostarczali ich im zawodnicy oraz sędzia spotkania Robert Małek, który wielokrotnie podejmował delikatnie mówiąc kontrowersyjne decyzje. Kibice cały czas dopingowali broniącą się przed spadkiem Cracovię.

 • Czesław Michniewicz i Jurij Szatałow po meczu Cracovii z Widzewem

  Czesław Michniewicz i Jurij Szatałow po meczu Cracovii z Widzewem

  21.05.2011

  Jurij Szatałow po meczu Cracovii z Widzewem Łódź: - To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. W takich meczach trzeba kupować niektórym pampersy, bo to jest nie do opisania - powiedział na konferencji Jurij Szatałow.

 • Aleksandr Suworow postraszył sędziego

  Aleksandr Suworow postraszył sędziego

  21.05.2011

  Cracovia przegrała na własnym stadionie z Widzewem Łódź 1:2. Jedyną bramkę dla Pasów strzelił Sławomir Szeliga w 28 minucie spotkania. Chwilę potem Cracovia w głupi sposób straciła pierwszą bramkę, a w 41 minucie drugą. Mecz był zacięty czego dowodem był liczne żółte i jedna czerwona kartka dla Mateusza Klicha z Cracovii. Sędzia spotkania Robert Małek w końcowych minutach meczu nie podyktował rzutu karnego dla gospodarzy po ewidentnym faulu bramkarza Widzewa na Bartłomieju Dudzicu.

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura