Krak.tv

Krak.tv » Studenci
Prześlij video
24.05.2011 - 17:25
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 55286
Opis: Koncert zespołu Raz Dwa Trzy na scenie przed klubem Żaczek zakończył Juwenalia w Krakowie.
 • Uroczyste posiedzenie Senatu i Rad Wydziałów UEK

  Uroczyste posiedzenie Senatu i Rad Wydziałów UEK

  30.05.2009

  Podczas uroczystego posiedzenia Senatu i Rad Wydziałów UEK nadano stopnie naukowe doktora i doktora habilitowanego.

 • Debata polskich przedsiębiorców na UEK

  Debata polskich przedsiębiorców na UEK

  29.05.2009

  27 maja o godz. 9:45 w Hali widowiskowo-sportowej UEK odbyła się debata pt."Przedsiębiorca - zawód czy pasja?". Dyskusja odbyła się w ramach programu „Przedsiębiorczość - inicjatywa Leszka Czarneckiego". Na spotkanie ze studentami przybyło wielu wybitnych ekspertów i przedsiębiorców: Leszek Czarniecki, Andrzej Blikle, Grzegorz Hajdarowicz i Henryk Orfinger.

 • Wybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

  Wybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

  27.05.2009

  Wybory do wydziałowych Rad Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego na kadencję 2009 – 2011 odbyły się 27 maja. Trwały one od godz. 9 do 18.00. Kandydatów jest 170 a miejsc w wydziałowych radach 140.

 • Ulicami Krakowa pod osłoną nocy na AGH przyjechała Lokomotywa!

  Ulicami Krakowa pod osłoną nocy na AGH przyjechała Lokomotywa!

  25.05.2009

  AGH ma swój pociąg! Lokomotywa waży przeszło 100 ton i ma długość prawie 23 metrów. Lokomotywa przyjechała z Chojnic do Krakowa kilka miesięcy temu i w Płaszowie została odremontowana. Pociąg przejechał z Łobzowa przez ul. Wrocławską, Kijowską i zatrzymał się przy ul. Czarnowiejskiej na wysokości budynku B5. Na froncie parowozu namalowane są nazwa uczelni i godło. Inicjatorami pomysłu są studenci AGH Łukasz Wzorek i Maciej Król. Władze AGH są zachwycone pomysłem, a spółka PKP Cargo, przy wsparciu fundacji Era Parowozów, postanowiła przekazać studentom żelazną maskotkę bezpłatnie. Lokomotywa, która z pewnością stanie się maskotką uczelni, pieszczotliwie już nazywana jest Żyletą. W ciuchci znajdować się będzie studencka kawiarenka z dostępem do internetu. Pełne otwarcie i prezentacja lokomotywy nastąpi podczas obchodów 90-lecia AGH, 30 maja.

 • Festiwal Nauki 2009

  Festiwal Nauki 2009

  19.05.2009

  Festiwal Nauki w Krakowie to impreza popularnonaukowa organizowana przez krakowskie publiczne szkoły wyższe, przy współudziale instytucji naukowych i jednostek konsularnych. Impreza organizowana jest cyklicznie od 2000 roku. Głównym organizatorem w tym roku byłą Politechnika Krakowska. Miasteczko namiotowe, które z tej okazji wyrasta na płycie Rynku Głównego w Krakowie i na stałe już wpisało się w pejzaż tego miejsca, w tym roku zostało ustawione w dniach 14, 15 i 16 maja. Hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest „Człowiek-Przestrzeń-Energia".

 • konferencja naukowa Skandynawistów UJ

  konferencja naukowa Skandynawistów UJ

  10.05.2009

  W ubiegłym tygodniu w auli Colegium Novum UJ odbyła się konferencja naukowa "Szwecja - od początku państwa dobrobytu do współczesności". Była to pierwsza tego typu inicjatywa w Krakowie. Jej celem było przybliżenie studentom historii, ekonomii, społeczeństwa, kultury Szwecji.

 • 8 maja - Konferencja naukowa

  8 maja - Konferencja naukowa "Szwecja - od początku państwa dobrobytu do współczesności"

  05.05.2009

  8 maja w auli Colegium Novum UJ odbędzie się konferencja naukowa "Szwecja - od początku państwa dobrobytu do współczesności". Konferencji będą towarzyszyć wystawa "Równe szanse", którą będzie można obejrzeć w klubie RE od 7 maja oraz pokaz filmu "Do ciebie, człowieku" i koncert Rafała Nosala, ma które to wydarzenia zaprasza kino Wrzos.

 • Targi Kół Naukowych WSE

  Targi Kół Naukowych WSE

  29.04.2009

  Właśnie odbywają się Targi Kół Naukowych Wyższej Szkoły Europejskiej. Wszystkie koła prezentują swoją działalność i plany na przyszłość. To doskonała okazja, aby inni studenci dowiedzieli się o życiu uczelni poza zajęciami i znaleźli swoje miejsca w istniejących kołach naukowych, gwarantujących rozwój i dobrą zabawę.

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura