Krak.tv

Krak.tv » Wiadomości
Prześlij video

Prawnik Radzi

12.08.2011 - 10:53
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 431423
Opis: Świat w 3D to pierwsza trójwymiarowa wystawa, zorganizowana dzięki współpracy National Geographic i Apsys Polska. Prezentuje kilkadziesiąt fotografii ukazujących życie człowieka oraz jego otoczenie na czterech kontynentach: Afryce, Azji, Europie i Ameryce Środkowej. Towarzyszą jej warsztaty edukacyjne dla dzieci, prowadzone przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w specjalnej „Strefie Dziecka”.
 • Czy możemy nie zatrzymać się do kontroli drogowej? Prawnik Radzi

  Czy możemy nie zatrzymać się do kontroli drogowej? Prawnik Radzi

  16.12.2009

  Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy odpowiada czy możemy nie zatrzymać się do kontroli drogowej. Prawnik wyjaśnia, że w sytuacji, gdy mamy jakiekolwiek wątpliwości i boimy się zatrzymać ("podejrzanie wyglądający policjanci"- niewłaściwy mundurowemu ubiór, nieczytelnie oznakowany pojazd), powinniśmy jechać dalej, nie zatrzymywać się do kontroli, a następnie zgłosić się na najbliższy komisariat policji lub straży miejskiej i poinformować o zajściu. Grzegorz Tyniec zaprasza!

 • Jak ustanowić rozdzielność majątkową małżonków i co z alimentami? Prawnik Radzi

  Jak ustanowić rozdzielność majątkową małżonków i co z alimentami? Prawnik Radzi

  08.12.2009

  Jak ustanowić rozdzielność majątkową małżonków i co z alimentami? Prawnik Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy odpowiada na pytania internautów. Grzegorz Tyniec Zaprasza!

 • Czy parkomaty są legalne? Kto odpowiada za to, gdzie są ustawiane? Prawnik Radzi

  Czy parkomaty są legalne? Kto odpowiada za to, gdzie są ustawiane? Prawnik Radzi

  07.12.2009

  Parkomaty coraz częściej pojawiające się na naszych ulicach wywołują dużo kontrowersji. Dlaczego musimy płacić za korzystanie z przestrzeni publicznej? Czy parkomaty są legalne? Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy odpowiada na pytania internautów. Grzegorz Tyniec Zaprasza!

 • Kto i w jaki sposób może nam ściągnąć pieniądze z konta? Prawnik Radzi

  Kto i w jaki sposób może nam ściągnąć pieniądze z konta? Prawnik Radzi

  01.12.2009

  Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy odpowiada na pytania internautów. Tym razem prawnik mówi o tym kto i w jaki sposób może nam ściągnąć pieniądze z konta.Grzegorz Tyniec Zaprasza!

 • Co może nam zrobić Straż Miejska i jakie są jej uprawnienia - Prawnik Radzi

  Co może nam zrobić Straż Miejska i jakie są jej uprawnienia - Prawnik Radzi

  30.11.2009

  Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy odpowiada na pytania internautów. Tym razem na przysłowiową tapetę idzie straż miejska - przez jednych lubiana, przez innych wręcz znienawidzona. Co może nam zrobić Straż Miejska i jakie są jej uprawnienia? Grzegorz Tyniec zaprasza!

 • Jak walczyć z nieuczciwym pracodawcą? Odpowiedź w programie Prawnik Radzi

  Jak walczyć z nieuczciwym pracodawcą? Odpowiedź w programie Prawnik Radzi

  08.11.2009

  W Małopolsce od kilku lat utrzymuje się jeden z najmniejszych wskaźników bezrobocia w skali kraju. Stąd można by wnioskować, że mieszkańcy Krakowa są bardzo zapracowani. Jednak czy mimo optymistycznych statystyk jesteśmy zadowoleni z warunków zatrudnienia? Czy pracodawcy przestrzegają praw swoich pracowników? O tym jak walczyć z nieuczciwym pracodawcą radzi prawnik Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy. Grzegorz Tyniec zaprasza!

 • Mobbing! Jak się go ustrzec i jak z nim walczyć w programie Prawnik Radzi

  Mobbing! Jak się go ustrzec i jak z nim walczyć w programie Prawnik Radzi

  03.11.2009

  Pracowniku! Jeśli byłeś źle traktowany przez pracodawcę, masz pełne prawo domagać się od niego odszkodowania lub zadośćuczynienia, na przykład za utratę zdrowia. Kiedy i na jakich zasadach można dochodzić swoich praw doradzi prawnik Grzegorz Tyniec z kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy. Grzegorz Tyniec zaprasza!

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura